DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 23.03.2011 05:57:00

3.rd Special Forces Group Kolín

M4A1 - Marui

M4A1 Colt XM 177 E2 od firmy MARUI

Po rozbalení jsem v krabici našel M4A1 se zásobníkem, munici 6mm 25g, čistící tyč, vazelínu, tři terče a manuál. Manuál je v japonštině ale je jednoduché ho pochopit protože je na něm vše graficky znázorněno.

Vzhled: Tato zbraň je vytvořená z černého ABS plastu v měřítku 1:1 s originálem. Když se podíváte na levý bok pušky jsou zde nápisy jako na originálu. Dále je zde pojistka v pozici SAFE je zbraň zajištěna v pozici SEMI a AUTO je zbraň odjištěna. Z pravé strany je pojistka na zásobník. Na chladiči najdete vysunovatelné taktické předpaží kterým se dá zbraň nabíjet. Pažba je dvoupolohová po jejím vysunutí se zbraň prodlouží o 8cm

Střelba: Jelikož jde o manuální zbraň musíte před každým výstřelem natáhnout. Do zásobníku se vejde 31 kuliček doporučená munice je 6mm 0,25g kuličky do firmy MARUI. Účinný dostřel je 25 – 35 metrů, v závislosti na počasí a terénu.

Závěr: S touto zbraní se velice dobře pracuje v terénu ale můžete jí použít i na CQB. Jednoduchým způsobem se na ní může přidělat granátomet, laser, svítilna a tlumič. Tuto zbraň bych doporučil jak pro začátečníky tak i pro pokročilé hráče airsoftu.

Internetové odkazy: WWW.MARUI.CZ

Nejhorší 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10        Nejlepší

 

By HUNTER