DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 23.03.2011 05:57:00

3.rd Special Forces Group Kolín

Heckler & Koch G3sg1 - P&J
 

RECENZE NA AIRSOFTOVOU ZBRAŇ G3SG-1 OD P&J


PO OTEVŘENÍ KRABICE: G3SG-1 LEŽÍ V  POLYSTYRENOVÉ FORMĚ POD DOKUMENTY KE ZBRANI. ZÁSOBNÍK JE NASUNUT DO ZBRANĚ. JE PRÁZDNÝ A PUŠKA JE ZAJIŠTĚNÁ. PODPĚRNÉ NOŽKY JSOU NAMONTOVANÉ PŘÍMO NA PUŠCE. POD HLAVNÍ SE NACHÁZÍ NABÍJEČKA NA BATERII, BATERIE 9,6V/ 1500mA, 300 6mm KULIČEK STŘELIVA,10cm OBOUSTRANNÁ LEPÍCÍ PÁSKY NA PŘILEPENÍ LÍCNÍ PODPĚRKY A LÍCNÍ PODPĚRKA NA PAŽBU. POD PUŠKOU V  KRABICI LEŽÍ POTŘEBY NA ČIŠTĚNÍ HLAVNĚ.


ZBRAŇ: G3SG-1 JE VYROBENÁ V  PŘESNÉ KOPII 1:1 PODLE PRAVÉ ZBRANĚ Z  PLASTU, ALE HLAVEŇ A MECHABOX JE Z  KOVU. PUŠKA MÁ NAD SPOUŠTÍ PŘEPÍNAČ NA POJISTKU, NA JEDNOTLIVÉ RÁNY A NA DÁVKY. CELKOVÁ DÉLKA JE 1040mm, VÁHA 3200g VČETNĚ BATERIE, DÉLKA HLAVNĚ JE 470mm. STŘELIVO SE POUŽÍVÁ GUARDER 0,25g. .LÍCNÍ PODPĚRKU SI PŘILEPÍTE PODLE SEBE TAK, ABY VÁM VYHOVOVALA PŘI STŘELBĚ. BATERIE SE VKLÁDÁ DO PAŽBY. ŠTELOVÁNÍ HOPU SE NACHÁZÍ V  PŘEDNÍ PODPAŽBÍ NAD HLAVNI PŘED ZÁSOBNÍKEM. HLEDÍ MA 4 POLOHY. ZÁSOBNÍK MÁ KAPACITU NA 500 RAN. PODPĚRNÉ NOŽKY SE SKLÁPÍ SMĚREM K  SOBĚ A NEJSOU POLOHOVATELNÉ NA VÝŠKU. NA PUŠCE JSOU VYTVOŘENY VÝSTUPY PRO NAMONTOVÁNÍ OPTIKY. PUŠKA JE VYROBENA FIRMOU P&J.


TEST: G3SG-1 JE DOBRÁ ZBRAŇ DOPORUČENÁ HLAVNĚ DO ZÁLOHY JAKO PODPŮRNÁ A PŘEPADOVÁ. JÁ OSOBNĚ JSEM JI VYZKOUŠEL DO PRŮZKUMU, KDE SE S  OPTIKOU TAKY OSVĚDČILA (JAKO ÚTOČNÁ,OBRANNÁ,PRŮZKUMNÁ,ALE I ODSTŘELOVACÍ PUŠKA). PRO SVOU KADENCI SI ZÍSKALA PŘEZDÍVKU „DŘEVORUBEC“ A „ŠTÍPAČKA PLANĚK“. JEDINNÁ VADA JE, ŽE OD VÝROBCE JE V  ZÁKLADU SLABÁ PRUŽINA. DÍKY DÉLKY ZBRANĚ NENÍ MOC VHODNÁ PRO CQB.

By Drake